את זה לא תראו בערוץ ביביטיווי: תיק החקירה שמעולם לא נפתח
מהדורת החדשות הפרטית של נתניהו היא הפייק ניוז בהתגלמותו. תיק 2000 (שיחות נתניהו-מוזס) מכיל ראיות חזקות ומבוססות, אבל הגשת כתב אישום בו תעורר תהיות לגבי אי חקירת מערכת היחסים בין נתניהו לישראל היום של אדלסון.
![BibiTV.jpg](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2019/02/BibiTV.jpg/BibiTV.jpg?h=a5ae579a&itok=iD0eyPWX)
במאמציו לבצר את קהל מצביעיו לקראת החלטתו הגורלית של היועץ המשפטי לממשלה, הקים לעצמו בנימין נתניהו ערוץ טלוויזיה. זה לא שחסרים לראש הממשלה אמצעי תקשורת הסרים למרותו: יש לו חינמון המופץ במאות אלפי עותקים ביום ("ישראל היום"), יש לו ערוץ טלוויזיה המגויס כל-כולו לתעמולת ימין ותמיכה בנתניהו (ערוץ 20), יש לו השפעה על חלק משמעותי מאמצעי התקשורת וצבא נאמן של "עיתונאים", חלקם נטולי הכשרה מקצועית או ניסיון כלשהו, שמהדהדים את מסריו בכל חלקי המדיה הישראלית.