הפופלריות העולה של שקד, מעוררת את השדים ברחוב בלפור
סקר דרמטי שפורסם בסוף השבוע מראה כי שרת המשפטים בראשות הליכוד מביאה אותו מספר מנדטים כמו נתניהו. הפופלריות של שקד בליכוד גם מאפילה על מנהיג המפלגה שלה בנט. העובדה שהיא פועלת כעת ממפלגת ימין סקטוריאלית קטנה אמנם מונעת ממנה להנהיג את כלל הימין, אבל גם שומרת עליה מנטייתו של ראש הממשלה לחסל פוליטית את כל מי שמאיים עליו.
זה היה רק עניין של זמן עד שאחד מכלי התקשורת ירים את הכפפה, ויבדוק את מידת הפופולריות של שרת המשפטים איילת שקד, בתרחיש שבו היא עומדת בראש הליכוד. "מעריב" פרסם ביום שישי (13 ביולי) סקר דרמטי המצביע על כך ששקד בראשות מפלגת השלטון מביאה את אותו מספר מנדטים שמקבל יו״ר המפלגה הנוכחי, ראש הממשלה בנימין נתניהו.