הגרעין האיראני: שוב האופוזיציה נגררת
נאומו התקיף של טראמפ נגד איראן הבליט שוב את רפיסותו המנהיגותית של השמאל-מרכז. מנהיגיו מעדיפים לקרוץ לציבור במרכז-ימין תוך יישור קו עם סדר היום של נתניהו במקום להציג אלטרנטיבה רעיונית בנושאי ליבה.
![ISRAEL-ELECTION/LAPID RTR4TISC.jpg](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2017/10-1/RTR4TISC.jpg/RTR4TISC.jpg?h=a5ae579a&itok=vkccrR5Y)
מאמר התגובה הניצי של יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד למאמרו של שר החוץ האיראני ז'וואד זריף, שפורסם בשבוע שעבר [11 באוקטובר] בירחון האמריקאי המוערך "אטלנטיק" – תורגם לעברית והופץ בשתי הגרסאות בחשבונות הפייסבוק והטוויטר שלו.
ללפיד יש קשרים טובים עם הירחון, ואין זו הופעתו הראשונה בו ככותב מאמרים או כמרואיין. הפעם, סיפר לפיד בפתיחת מאמרו, פנו אליו עורכי אטלנטיק כדי שיכתוב מאמר תגובה לזריף.