מה ישראל צריכה לעשות כדי להרוויח מרוחות השינוי של בין סלמן?
הנסיך מוחמד בין סלמן רואה בישראל מעצמה טכנולוגית וביטחונית, ונחשב המנהיג הסעודי הראשון שהכיר בפומבי בזכותה להתקיים כאומה לצד מדינה פלסטינית. בהתחשב בשאיפות הגדולות שלו לעשות רפורמות משמעותיות, פתרון ריאלי של שתי מדינות לשני עמים עשוי לחולל מהפכה של ממש באזור כולו
![SAUDI-DEFENCE/AEROSPACE RTX4Y7X1.jpg](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2018/04/RTX4Y7X1.jpg/RTX4Y7X1.jpg?h=a5ae579a&itok=aQEgTj32)
האם יורש העצר הסעודי, מוחמד בין סלמן, הוא הרפורמטור הגדול של ארצו והאזור? אין ספק שיש לו שאיפות רבות לשקול רפורמות מקיפות ולהוציא אותן לפועל.
גורם דיפלומטי בכיר בשגרירות ארה"ב בתל אביב סיפר לאל-מוניטור שבוושינגטון - גם בבית הלבן וגם במחלקת המדינה - התרשמו מאוד מהאורח הצעיר בביקורו בארה"ב באמצע מארס.