יום הזעם: הפת"ח נגד היו"ר אבו מאזן
הקריאה הגלויה של הפת"ח לתושבי הגדה להתעמת עם כוחות צה"ל במחסומים, מעל ראשו של אבו מאזן, מביכה אותו מאוד ערב פגישתו עם נשיא ארה"ב וחושפת עימות נדיר ראשון בין יו"ר הרשות הפלסטינית לבין בכירי תנועתו.
![Abbas_palestine.jpg](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2017/04/Abbas_palestine.jpg/Abbas_palestine.jpg?h=f7822858&itok=cX49sZKL)
תנועת הפת"ח הכריזה על יום שישי הקרוב [28 באפריל] כ"יום זעם", שבו ייערכו אירועי תמיכה בשביתת הרעב של האסירים הפלסטינים בבתי הכלא הישראלים. לראשונה מאז פרוץ האינתיפאדה השנייה [2000], פעילי התנועה קוראים בגלוי לתושבי הגדה להתעמת עם כוחות צה"ל במחסומים.