הבליץ המדיני הישראלי על רוסיה וארה"ב
בכירי מערכת הביטחון יצאו לוושינגטון, נתניהו נפגש עם פוטין – ישראל עושה מאמצים כבירים כדי לעורר בלב האמריקאים והרוסים את החשש שהסכם הפסקת אש לא מאוזן בסוריה, שלא יגביל התפשטות איראנית, יכול לדרדר את האזור למלחמה.
![AFP_NM8U1 Iranian soldiers march during a parade marking the country's Army Day, on April 18, 2017, in Tehran. / AFP PHOTO / ATTA KENARE (Photo credit should read ATTA KENARE/AFP/Getty Images)](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2017/08/GettyImages-669659604.jpg/GettyImages-669659604.jpg?h=a5ae579a&itok=TDumJaxx)
"תעזבו אותנו", אומרים הישראלים לאמריקאים, "אנחנו נסתדר, אנחנו חזקים, ידענו כבר אתגרים גדולים מהאתגר הזה. תחשבו מה יקרה לכל בעלות הברית שלכם. תחשבו מה יקרה לסעודיה, מה יקרה לירדן. תחשבו מה עלול לקרות למדינות המפרץ, למצרים. במזרח התיכון אין ואקום. הניצחון על דאע"ש לא יעלים את הסונים. הוא רק יעצים את שאיפת הנקם שלהם ואתם עוד תתגעגעו לדאע"ש.