בנט: הדיל האמיתי הוא שלום כלכלי
השר נפתלי בנט קורא להגיד את האמת לנשיא ארה"ב: "טראמפ מדבר על דיל? בואו נדבר איתו על הדיל האמיתי. הדגש המרכזי צריך להיות כלכלי-יזמי וכל השאר זה אשליות שיתנפצו. משא ומתן לכשעצמו לא מפריע לי, אני גם מוכן למחוות כלכליות בלי משא ומתן".
![USA-TRUMP/ISRAEL Naftali Bennett, leader of far-right Jewish Home party, attends a party meeting at the Knesset, the Israeli parliament, in Jerusalem January 16, 2017. Picture taken January 16, 2017. REUTERS/Ronen Zvulun - RTSW9LJ](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2017/05/RTSW9LJ.jpg/RTSW9LJ.jpg?h=f7822858&itok=8PhfsLIb)
זה לא שנפתלי בנט, שר החינוך ויו"ר "הבית היהודי", מאוכזב מהנשיא טראמפ. הוא יותר מאוכזב מראש הממשלה נתניהו. הדיווחים לפיהם טראמפ מתכוונן לפתרון שתי המדינות, מתכוון לחדש את התהליך המדיני ולהביא את "הדיל האולטימטיבי" לסכסוך הישראלי-פלסטיני המיתו את הציפיות והחזיונות המשיחיים של הימין בישראל לפיהם נסתם הגולל על מדינה פלסטינית. בנט, בראיון לאל-מוניטור, מפרט: