האם עידן אוסלו הסתיים? ח''כ יואב קיש חוזר לתוכנית האוטונומיה
יואב קיש הוא הח''כ הראשון מהליכוד שמציג תוכנית מדינית, אשר המתאימה להלך הרוח בימין הישראלי: במקום מדינה פלסטינית - אוטונומיה על 40 אחוז משטחי הגדה. ״זו ההזדמנות שלנו, עם נשיא אמריקאי שלא שבוי בקונספט הזה, להסביר שעם לא יכול להיות כובש בארצו״, הוא אומר בראיון לאל-מוניטור.
![C2WVJLdWEAAuCOP.jpg](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2017/01/C2WVJLdWEAAuCOP.jpg/C2WVJLdWEAAuCOP.jpg?h=f7822858&itok=HeSwVDHX)
זה שינוי מרענן בשיח הפוליטי במפלגת השלטון: אחרי שלל הצעות חוק והתבטאויות פופוליסטיות, חבר כנסת מהליכוד מנסה להוביל בתנועתו דיון בתוכנית מדינית שאמורה להוות אלטרנטיבה לתפיסת שתי המדינות וחזון אוסלו.