אם פוסלים את היבא יזבק, מדוע לא את איתמר בן גביר?
איתמר בן גביר, העומד בראש עוצמה יהודית הגזענית, שעתרה לפסילתה של ח"כ היבא יזבק, תלה בסלון ביתו את תמונתו של האיש שרצח מתפללים מוסלמים בחברון. אם דין מועמדותה להיפסל – מה איתו?
![EOv-GSnVUAAf75q.jpg](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2020/01-1/EOv-GSnVUAAf75q.jpg/EOv-GSnVUAAf75q.jpg?h=a5ae579a&itok=uVPbXo0r)
בשבוע הבא, 29 בינואר, תדון ועדת הבחירות המרכזית בשלוש עתירות שונות לפסילתה של ח"כ היבא יזבק מבל"ד, המתמודדת לכנסת במסגרת הרשימה המשותפת. העותרים – ח"כ אופיר כץ (הליכוד), ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) ומפלגת עוצמה יהודית – טוענים כי יזבק תומכת בטרור ושוללת את קיומה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.