ישראל אינה חסינה מרוח הטירוף של דאע"ש
הפיגוע הקשה בטיילת ארמון הנציב מזכיר את פיגועי הדריסה בניס וברלין ומעיד כי גם בבירת ישראל מנשבת רוח העוועים של דאע"ש. המציאות בירושלים, בה אין הפרדה בין שני חלקי העיר, מאפשרת לכל פלסטיני לעלות על משאית מזדמנת ולדרוס כל מי שייקרה בדרכו.
![ISRAEL-PALESTINIANS/TRUCK Israeli soldiers work at the scene where police said a Palestinian rammed his truck into a group of Israeli soldiers on a popular promenade in Jerusalem January 8, 2017. REUTERS/Ronen Zvulun TPX IMAGES OF THE DAY - RTX2XYKA](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2017/01/RTX2XYKA.jpg/RTX2XYKA.jpg?h=f7822858&itok=y-HW5mWs)
שעות ספורות לאחר שמשאית נהוגה בידי צעיר פלסטיני השתוללה והרגה שלוש קצינות וקצין צה"ל על הטיילת הסמוכה לארמון הנציב בירושלים [8 בינואר], כבר התייצב שם ראש הממשלה בנימין נתניהו והצהיר כי המחבל היה "תומך דאע"ש". רוח דאע"ש, על פי נתניהו, מנשבת בכל מקום ולכן ירושלים אינה חסינה.