גם השמאל הציוני מצפצף על ועידת פריז
מחנה השלום הישראלי הניף דגל לבן. הדגל הזה מתנוסס לראווה מעל הקמפיין החדש בכותרת ״בקרוב נהיה רוב״, שיזמו פעילי שלום ידועי שם. הקמפיין הופך את 2.5 מיליון בני האדם שחיים לידנו משותפים לשלום למסה מאיימת של דוברי ערבית.
![ISRAEL-PALESTINIANS/ French Minister of Foreign Affairs Jean-Marc Ayrault addresses delegates at the opening of the Mideast peace conference in Paris, January 15, 2017.Around 70 countries and international organisations are making a new push for a two-state solution in the Middle East at the conference in Paris. REUTERS/Thomas Samson/POOL - RTSVKTN](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2017/01/RTSVKTN.jpg/RTSVKTN.jpg?h=f7822858&itok=o3c1Qsaa)
קולו המוכר של ראש הממשלה בנימין נתניהו בקע ביום ראשון בצהריים (15 בינואר) ממקלט הרדיו במכונית. "הוועידה שמתכנסת היום בפריז היא ועידת סרק", פסק ראש הממשלה. מהחלון הקדמי נשקפה מודעת ענק צבעונית עם הכיתוב בערבית "בקרוב נהיה רוב", על רקע של תמונת מפגינים הנושאים בידיהם דגלי פלסטין. סקרנים שתוהים מי מסתתר מאחורי קמפיין המודעות המציפות את כבישי הארץ ואת דפי העיתונים, מוזמנים להתקשר למספר טלפון מקוצר.