החגיגות על בוא המשיח טראמפ – מוקדמות מדי
אישורו של חוק ההסדרה בוועדת השרים לחקיקה הוא ביטוי לאופוריה שפשטה בימין הישראלי מאז נבחר דונלד טראמפ לנשיא. מי שלא חוגג עדיין הוא דווקא נתניהו, שפילל אמנם לנשיא רפובליקני אבל מבין שאף אחד לא יודע איך ינהג טראמפ באמת.
![USA-ELECTION/TRUMP U.S. President-elect Donald Trump (L) meets with Speaker of the House Paul Ryan (R-WI) on Capitol Hill in Washington, U.S., November 10, 2016. REUTERS/Joshua Roberts - TPX IMAGES OF THE DAY - RTX2T38N](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2016/11/RTX2T38N.jpg/RTX2T38N.jpg?h=f7822858&itok=D5yhw22G)
האופוריה שהתפשטה בליל ניצחונו של דונלד טראמפ בחוגי הימין הישראלי הזכירה במשהו את זו שפקדה את הישראלים אחרי מלחמת ששת הימים [1967]. היו כאלה ששמעו את משק כנפי הגאולה וראו בטראמפ את נציגו של המשיח שישלים את המהלך השמימי שהחל באותה מלחמה, בה כבשה ישראל מידי ירדן את שטחי יהודה ושומרון, ערש הולדתו של העם היהודי, ושחררה את ירושלים המזרחית, עירו של דוד המלך.