מה מצא גסוב חסון מדלית אל כרמל אצל נפתלי בנט
יושב ראש הבית היהודי, מגיבוריה הפוליטיים של המחאה החברתית, שואף למנף את הישגו בבחירות הכלליות ולכבוש השבוע גם את הרשויות המקומיות, בעיקר בפריפריה. לשם כך הוא מריץ כמעט 90 רשימות מטעמו ואפילו גייס מועמד דרוזי אחד.
![Gasov Hasson.jpg](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2013/10/Gasov%20Hasson.jpg/Gasov%20Hasson.jpg?h=2d235432&itok=qpdaC7Ho)
ביום ראשון הקרוב [20 באוקטובר] יגיע יושב ראש הבית היהודי, שר הכלכלה נפתלי בנט, אל דלית אל כרמל. שם בחר לערוך את הכנס המסכם של מערכת הבחירות המוניציפליות, שיתקיימו ב-22 באוקטובר.
תקוות רבות תולה בנט במערכה לכיבוש הפריפריה בידי הבית היהודי. ולא סתם פריפריה. בנט ביקש לסמן טריטוריה במקומות הרחוקים והקשים ביותר. הוא מריץ מועמדים לראשי רשויות מקומיות, למשל בשדרות ובקרית מלאכי, ובסך הכל יתמודדו 88 רשימות של הבית היהודי, שבהן משולבים יותר מחמישים נשים ועשרות צעירים.