בחירות חדשות אינן מבשרות טובות למחנה המרכז-שמאל
בבחירות הבאות, עם נתניהו או בלעדיו, הימין עשוי להגדיל את כוחו במידה ניכרת. כל עוד לא יתחולל שינוי מהותי במאזן הכוחות בין מצביעי ימין למצביעי מרכז-שמאל, סיום הסכסוך עם הדמוקרטיה ועם הערבים יוסיף להיות אשליה.
![ISRAEL-POLITICS/PROTESTS RTX6WIP7.jpg](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2019/05/RTX6WIP7.jpg/RTX6WIP7.jpg?h=a5ae579a&itok=vNPEtlcW)
ההפגנה שהאופוזיציה ארגנה בכיכר מוזיאון תל אביב במוצאי השבת האחרונה [25 במאי] הייתה מרשימה. מנתונים שנאספו על ידי אחת מחברות הסלולריות, יותר מ-50 אלף ישראלים באו למחות נגד המזימה של ראש הממשלה בנימין נתניהו וחבורתו לקעקע את יסודות הדמוקרטיה. הנאומים של ראשי כחול לבן, העבודה, חד"ש-תע"ל ומרצ היו מרשימים.