הפתרון המסוכן של השר כץ לכביש 232
החלטת שר התחבורה ישראל כץ להגביל נסיעת משאיות בכביש 232 – ציר התנועה היחיד כיום להכנסת מזון וסחורות לרצועה, עלולה לדרדר את האזור לעימות אלים נוסף. עדיף היה להפנות אחוז קטן מהיקף המסחר עם עזה לתקצוב הרחבת הכביש.
![RTXAJWD.jpg](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2016/04/RTXAJWD.jpg/RTXAJWD.jpg?h=f7822858&itok=J6Tju6vf)
שר התחבורה ישראל כץ נכנע ללחץ תושבי יישובי אשכול בגזרת עוטף עזה, והחליט כי החל מה-2 במאי [2016] תיאסר בשעות הבוקר ואחר הצהריים נסיעת משאיות בכביש 232 – ציר התנועה היחיד כיום להכנסת מזון וסחורות לרצועה. החלטה זו צפויה להשפיע על פעילותו של מעבר כרם שלום – צינור החמצן היחיד של עזה לאחר שמצרים אטמה את רוב מנהרות ההברחה בגבולה המשותף עם הרצועה.
לפי גורם במנהל האזרחי, כ-1,000 משאיות אספקה נוסעות על כביש 232 מדי יום בדרכן למעבר כרם שלום, כשהיקף המסחר השנתי הוא כמעט חמישה מיליארד שקלים.