האם לבני תהפוך לעלה התאנה של ביבי?
ציפי לבני משמיעה קולות של התקרבות לממשלת נתניהו, אותו תקפה בחריפות בקמפיין הבחירות. מזל מועלם חושפת שאפילו חיים רמון, יד ימינה בהקמת התנועה, הביע אכזבה קשה מהתנהלותה.
מה כבר נותר לראש הממשלה בנימין נתניהו בימים אלה, בתוך כל כאב הראש של הרכבת ממשלתו השלישית, מלבד שתי הנאות קטנות: לראשונה קוראים נפתלי בנט; לשנייה - ציפי לבני.
אם יש משהו שממתיק את החמיצות שמלווה אותו מאז שנודעו תוצאות הבחירות, הרי זו ההזדמנות שנפלה לידיו לראות את בנט ולבני עומדים בתור כדי להיכנס לממשלתו.